55-годишният Матю Пери, звездата от култовия сериал "Приятели", честно разказа в интервю за The New York Times колко му е струвало да се избави от алкохолизма и наркотичната зависимост.
Още: Кардинална промяна: Мартин от "Ергенът" издаде заради кого ще я направи
Още: Да давам глас на тези, които нямат: Ето какъв би бил Орлин Горанов, ако не беше певец (СНИМКА)
„Вероятно съм похарчил 9 милиона долара, опитвайки се да изтрезнея“, каза Матю Пери, признавайки, че оттогава е бил на рехабилитация 15 пъти. Той сподели и как е приемал по 55 таблетки викодин на ден и е бил на косъм от смъртта.
Наскоро Пери отпразнува 18 месеца трезвеност, така че той присъства и в ранните етапи на снимките на специалното издание на "Приятели", което беше излъчено през май 2021 г.
Нетното състояние на Пери е около 120 милиона долара. Актьорът печелеше по 22 500 долара на епизод в първия сезон на "Приятели", където играеше Чандлър Бинг, а след това възнаграждението му се повиши до колосалните 1 милион долара на епизод през последните два сезона.
Още: Заражда се нов скандал с Диона: Оплака се от обиди на непълнолетен рапър
Още: Звезда от "Приятели" с амбиция да играе в пиеса на Бродуей