Десподов и Кръстаич не дадоха вота си за Лионел Меси

28 февруари 2023, 10:19 часа 1868 прочитания 0 коментара

Селекционерът и капитанът на националния отбор по футбол на България -  Младен Кръстаич и Кирил Десподов, не дадоха своя вот за Лионел Меси в анкетата за "Най-добър играч" на ФИФА. Кръстаич постави на първо място Карим Бензема, докато Десподов гласува за Килиан Мбапе.

Още: Веласкес похвали играч, който е критикуван от мнозина, и изненада с обяснение за философията на Левски

Още: Загорчич алармира за сериозен проблем в Славия! Ще действа ли Венци Стефанов?

Меси бе избран за номер 1 в класацията на ФИФА, а след церемонията стана ясен и вотът на всички селекционери и капитани на националните отбори. И Кръстаич, и Десподов поставят световния шампион с Аржентина под номер 3 в своята класация.

В топ 3 на Кръстаич попада още Лука Модрич, който е втори, докато в топ 3 на Десподов влиза и Карим Бензема. Самият Лионел Меси, като капитан на Аржентина, също упражни правото си на вот, но изненада с избора си за играч номер 1.

ОЩЕ: Всички победители в анкетата на ФИФА

Още: Левски е №1 в Първа лига! "Сините" взеха скалпа на Славия благодарение на звезди от скамейката

Още: „Ако баща ми ме види, че говоря с него за футбол, ще почне да прави лицеви опори в гроба"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес