Двама от ЦСКА под въпрос за дербито с Лудогорец

20 ноември 2024, 09:27 часа 804 прочитания 0 коментара

Двама футболисти на ЦСКА са под въпрос за предстоящото дерби с Лудогорец. Става въпрос за вътрешния полузащитник Петко Панайотов и крилото Тобиас Хайнц. Двамата страдат от различни контузии и все още няма яснота дали ще са на разположение на Александър Томаш за двубоя, който е насрочен за неделя, 24 ноември.

Още: Левски – Сабах: Кога и къде да гледаме двубоя от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите?

Още: Лудогорец ще трябва да покаже още много, за да играе плейоф в Шампионска лига

Тобиас Хайнц ще почива няколко дни

Колегите от „Тема спорт“ съобщиха, че Тобиас Хайнц се е оплакал от болки в гърдите преди вчерашната тренировка на „армейците“ и поради тази причина е пропуснал заниманието. Най-вероятно той е получил спазми на гръдните мускули и ще се наложи да почива няколко дни.

Тобиас Хайнц

Петко Панайотов е травма след лагера на младежите

Петко Панайотов пък се е прибрал от лагера на младежкия национален отбор на България с контузия. Вътрешният полузащитник е получил удар малко под глезена. Той трябва да премине обстойни медицински изследвания, които да покажат колко сериозна е травмата му.

Още: Ботев Пловдив поиска преиграване на мача с Арда

Още: Голям любимец на Сектор Б предложил халф на Левски

Вчера пък стана ясно, че Георги Кабаков ще свири мача между ЦСКА и Лудогорец.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес