Известният криминален психолог Тодор Тодоров и неговият екип ще помагат на Левски. Макар и той да е известен с уменията си на криминалист, то компанията му предлага услуги и в други дейности, от които "сините" ще се възползват.
Още: БФС не видя съдийски грешки в дербито между Левски и Лудогорец
Тодор Тодоров ще помага на Левски
Според "Мач Телеграф" ръководството на столичния клуб се е подсилило с психолог по настояване на старши треньора Станислав Генчев. От Левски са влезли във взаимодействие с фирмата на един от най-известните специалисти в тази област у нас – Тодор Тодоров, който има чести медийни изяви.
ОЩЕ: "Новият Кордоба" не иска да търка скамейката в Левски
Още: "Наско Сираков да не забравя...": Шеговит Стоичков си спомни за голям мач (ВИДЕО)
Още: БФС направи промяна в Съдийската комисия и обяви, че ще говори за "черното тото"
Неговата компания, освен с криминалистика, се занимава и с повишаване на екипната работа и ефективност, предлага индивидуални и отборни консултации за спортисти. От изданието подчертават, че сега специалистите ще работят с футболистите на „Герена“, когато е нужно и няма да бъдат назначавани на постоянна работа.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Кандидат за Първа лига защити решения на съдия, който бе отстранен от БФС (ВИДЕО)
Още: Гафове пред Стоичков и Пенев, прокуждане от Ганчев и още: Говори сърцатият Николай Бодуров (ВИДЕО)
ОЩЕ: Бразилец притесни Левски, „сините“ го пазят за Вечното дерби с ЦСКА