Лудогорец унищожи Звезда пред 50 хиляди на "Маракана" (ВИДЕО)

11535

Лудогорец продължава да мечтае за второ влизане в групите на Шампионска лига, след като разнищи Цървена звезда с 4:2, и то пред внушителната 50-хилядна публика на стадион "Мала Маракана" в Белград.

И след 2:2 в Разград се виждаше, че "орлите" са по-класният отбор, но и в сръбската столица не можаха да материализират достатъчно превъзходството си в рамките на 90 минути.

Домусчиев: Лудогорец отива в Сърбия за победа

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев показа оптимизъм за реванша на своя тим срещу Цървена звезда в Шампионска лига. В първия мач ...

Доналд откри резултата с далечен изстрел в 17-ата минута в полза на сръбския гранд, но в 24-ата Джонатан Кафу с феноменален гол изравни. Вандерсон се разписа за 1:2 в 40-ата, само малко преди Игор Пластун за нула време да си изкара два жълти картона. Канта от състава на домакините също бе изгонен, и то на почивката, защото удари без топка Светослав Дяков.

Луис Ибаньес от дузпа се разписа за 2:2 в началото на второто полувреме, но в продълженията "орлите" бяха безпощадни - голове на Вандерсон в 92-ата и 94-ата минута приключиха спора.