Северна Ирландия успя да изненада Украйна в исторически мач

1299

В една от най-постните продукции на това Европейско първенство, Северна Ирландия се наложи над фаворита Украйна с 2:0 в мач от група C.

Двубоят няма да се запомни с нищо интересно на терена. Украйна така и не успя да намери своето темпо на игра и не показа никаква идея в атака, за да притисне съперника си. Северна Ирландия пък се възползва от своите шансове и записа историческа победа на европейско първенство.

Англия осъществи първи голям обрат на Евро 2016

Английският национален отбор най-накрая показа характер на Евро 2016. Това стана в британското дерби срещу Уелс, в което възпитаниците...

В 49' след изпълнение на фаул Гарет Макоули стреля с глава и изпрати топката във вратата на Андрий Пятов, с което откри резултата. В добавеното време на двубоя пък МакГин удвои преднината и сложи край на срещата.

По време на втората част главният рефер прекрати срещата за няколко минути заради градушката, която се изсипа над стадиона.

Пълният развой на срещата можете да прочетете в SPORTLIVE.BG.

СНИМКИ: Обявиха МИС ЕВРО 2016

Всеки голям спортен форум има своите красавици, по които всички фенове плакнат очи. Евро 2016 не прави изключение, като имаше куп канди...