Нови 22 случая на коронавирус в Албания

20 април 2020, 14:35 часа 2974 прочитания 0 коментара

Въпреки бавните темпове, броят на заразените с коронавирус в Албания се увеличава. За последното денонощие са тествани положително 22-ма души, с което общият брой на заразените в страната достигна 584, съобщи МИА, цитирана от БГНЕС. 

Най-много са новозаразените в град Курбин, където преди дни бяха регистрирани първите случаи. Става въпрос за работници в цех за обувки, в който работят 250 работници. Понастоящем цехът е затворен. Общият брой на излекуваните в страната е 327, а 26 човека са починали до момента от усложнения, причинени от коронавирус. 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Новините днес