Александър Александров готов да напусне Ботев Пд

17 декември 2013, 00:20 часа • 30753 | прочитания

Спортният директор на "Ботев Пловдив", Александър Александров-Кривия, обяви, че е готов да си тръгне от клуба, ако смятат него за виновен за слабите резултати. Вчера "канарчетата" паднаха с 0:1 от "Черно море" във Варна и бяха свалени на 7-ото място в А група. Оставането на треньора Станимир Стоилов също не е много сигурно, като днес ръководството на пловдивския ще заседава.

Още: 5-голов спектакъл във Враца завърза интригата на дъното в Първа лига

Още: "ЦСКА ще стане шампион, когато се завърне на "Армията"! Томаш ще е велик"

"Кривия" почти сигурно ще бъде освободен. Ключово при вземането на решението за него ще бъде това, че си навлече гнева на феновете, след като отстрани от отбора един от любимците им, а и основен играч на "жълто-черните" - Бобан Грънчаров.

Самият Александров намекна след днешната загуба във Варна, че може и да се раздели с отбора.

"Вероятно е да ме освободят. Ако собственикът прецени, че не си върша работата, може и да ме махне. Шефовете ще го преценят това дали с Мъри сме се справили. Щом сме на 7-ото място обаче, значи не сме се справили по най-добрия начин", сподели "Кривия".

Още: Слиза от автобуса, подава топка - контузва се: Крило на ЦСКА виси за големия финал срещу Лудогорец

Още: Томаш: Чувствах се много разстроен след последния мач на ЦСКА. Няма да казвам защо - мисля, че ме разбирате

"Мисля, че работим добре за "Ботев", но в живота е така - понякога губиш", добави спортният директор на "канарчетата", цитиран от football24.bg.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Петър Бонев
Петър Бонев Отговорен редактор
Новините днес