Бешикташ предложи милиони за Кордоба, чака се отговор от Левски

19 декември 2023, 12:49 часа 1897 прочитания 0 коментара

Турският гранд Бешикташ е отправил официална оферта за един от основните футболисти на ЛевскиХосе Кордоба. Това разкри местното издание „Сабах“. Според информациите предложението на истанбулския клуб за панамския национал е на стойност 3 милиона евро.

Още: "Драконите" разпердушиниха "орлетата": Дунав се възползва от грешката на лидера, гол красавец в Благоевград

Още: Фаворит за поста на Илиан Илиев: Няма значение кой ще е национален селекционер. Ако не успея, ще съм поредният

Бешикташ ще атакува титлата в Турция

Бешикташ стяга здрава селекция, с която да атакува титлата в турската Суперлига, след като преди дни отпадна от Лигата на конференциите. Шефовете на клуба приеха тежко изхвърчането от евротурнирите и затова са се фокусирали върху спечелването на вътрешното първенство.

Хосе Кордоба

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: Ще повлияе ли европоходът на Лудогорец на битката за титлата?

Още: Как първият чуждестранен голмайстор във „Вечното дерби" пристигна в ЦСКА вместо в Арсенал или Лацио

Още: Бивш лидер на ЦСКА не видя повод за радост след победата над Септември: Мен лично ме е срам!

Дали Левски ще продаде бранителя?

Сега на ход е ръководството на Левски. Шефовете на „Герена“ трябва да решат дали са склонни да се разделят с 22-годишния централен защитник срещу предложената сума. През този сезон Хосе Кордоба се представя отлично като има 24 мача за „сините“ във всички турнири, в които е направил 1 асистенция.

По-рано днес стана ясно, че Панатинайкос се е отказал от Хосе Кордоба.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес