Интересно назначение от БФС: Бивш играч на Левски ще помага на родния футбол

19 ноември 2024, 18:26 часа 777 прочитания 0 коментара

Българският футболен съюз обяви интересно назначение. Бившият състезател на Левски Александър Александров-Кривия започва официално работа в родната централа. Някогашният национал ще бъде новият главен скаут на организацията в Югоизточна България.

Още: Трансферен удар: ЦСКА 1948 взима без пари национал на Грузия!

Още: Капитанът на "червените", спряган за трансфер в Левски, напуска ЦСКА 1948

Кривия ще работи за БФС

"Радвам се, че ще имам възможността да допринеса за развитието на българския футбол. Благодаря на ръководството на БФС за поканата и се надявам заедно да успеем да подобрим множество процеси. В България има много талантливи играчи и вярвам, че с опита си мога да допринеса за тяхното развитие”, заяви Александров за сайта на БФС.

ОЩЕ: Лицемерието в българския футбол: Нали нямаше да гледаме Люксембург - Северна Ирландия?!

ВАР-ът на Actualno

Още: Алдаир: Ще търсим бърз гол срещу АЗ Алкмаар, Левски никога не се предава (ВИДЕО)

Още: Хулио Веласкес: АЗ Алкмаар не бяха по-добри от нас, изходът на плейофа остава отворен (ВИДЕО)

Той ще следи развитието на младите таланти и ще е в контакт с клубовете в региона с цел по-добрата им комуникация и разширяването на съвместните проекти със Съюза. Кривия, който е Футболист №1 на страната ни за 1999 година, започна реална работа през миналия месец като треньор на регионалния отбор за Пловдив при родените 2011-а година.

ОЩЕ: "В БФС решенията се взимат от твърде много хора с тежки интелектуални дефицити"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Джем Юмеров
Джем Юмеров Отговорен редактор
Новините днес