Мег Райън и Том Ханкс бяха страхотен тандем в "Безсъници в Сиатъл" и "Имаш поща". Сега, 16 години по-късно двамата се събират за филма "Итака" (Ithaca), който Мег ще режисира.
Още: Стефан Командарев: Няма по-голям сценарист от живота
Още: Звезда от "Стар Трек" влезе в болница, а после пусна официално изявление
Ханкс ще бъде изпълнителен директор на лентата със своя партньор от продуцентска компания Плейтон Гари Гьоцман.
52-годишната актриса е щастлива, че ще дебютира като режисьор в адаптация на книгата на Уилям Сароян "Човешка комедия" от 1943 г.
"Итака е измамно проста история с редуване на грубо и лирично. На моменти е шокиращо безчувствен, но по някакво малко чудо никога не е циничен. Много съм щастлива, че ще пренеса история с толкова жизненост и сърце на екрана", сподели Райън.
Още: Извънреден интерес към Тони Сервило на "Синелибри": Ще има специална прожекция на "Божественият"
Още: "Парчета живот": Снимат филм за терористичния акт на летище Бургас
Русата красавица ще изиграе и една от ролите в лентата заедно със Сам Шепард, Мелани Грифит и 21-годишния си син Джак Куейд от брака си с актьора Денис Куейд.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Топ сериалът "Спасители на плажа" се завръща с нов сезон през 2026 г.
Още: Образцово италианско кино в рамките на "Синелибри" 2025
"Човешка комедия" разказва за момче, доставящо телеграми в Америка по време на Втората световна война, което връчва съобщения на множество хора и проследява въздействието им върху тях.