Броени дни преди финала на Survivor битките между последните останали участници продължава. Поредния сблъсък между "оцелели" бе между бившия футболист Благой Георгиев и сина на големия вратар Здравко Здравков - Павел.
Още: Анджелина Джоли за свободата на словото в САЩ: Не мога да позная страната си
Още: Българката, която задмина Наоми Кембъл на модния подиум, а е само на 19 години (ВИДЕО)
Битката този път не беше за сила, а за логическо мислене и концентрация. Футболистът победи в реденето на сложен пъзел брокера Павел, който е син на легендарния вратар на Левски и националите Здравко Здравков. Освен Джизъса, с играта се справи и инфлуенсърката Мария, като и двамата запазиха мястото си в екстремното риалити седмица преди финала на 16 май.
Павел, който до този момент се проявяваше като хладнокръвен стратег и отличен състезател в изтощителните физически изпитания, трябваше да признае поражението си и да се оттегли от състезанието за 150 000 лева. В риалитито той откровено разказваше за своя тежка зависимост. Преди да напусне шоуто разкри още детайли от трудния път, който е изминал.
Още: Изненада: Камелия отново стана майка на 54 (СНИМКА)
Още: Матю Макконъхи разкри, че по-малкият размер на едно нещо в спалнята е спасение за брака
Снимка: Survivor/Facebook
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: В тежка катастрофа загина актьор от сериала "Анатомията на Грей"
"Преди две години започнах своята борба и преминах през страшно много. Излизайки от Центъра преди 14 месеца, не знаех къде се намирам и нямах нищо, но имах себе си и своите родители. Само за една година животът ми се преобърна и съм безкрайно щастлив, че съм жив и здрав. Ако помогна на един човек със своята история и оставя следа в него, аз вече съм победител", заяви Павел на раздяла с играта.
ОЩЕ: Благой Георгиев ли печели Survivor?
В Survivor брокерът беше част от стабилна петорна коалиция, която неочаквано се пропука. Двама от най-доверените му хора - футболистът Цецо и студентката Ермина му обърнаха гръб, създадоха група срещу него и го номинираха за изгонване.
Още: "Traitors: Игра на предатели": Мира Радева и Иван Юруков вече са аут
Още: Синът на Уил Смит става творчески директор от Christian Louboutin