ЦСКА 1948 продължава без загуба в Турция след разгром над казахстанци

1984
Снимка: cska1948.bg

ЦСКА 1948 продължава да няма загуба от началото на подготвителния лагер на тима в Турция. В последната си контрола тимът на Тодор Янчев разгроми казахстанския Аксу с 4:1. До момента активът на отбора е три победи и едно равенство. Следващият мач на ЦСКА 1948, който се явява и последен за този лагер, е срещу Шкендия и ще се проведе на 31 януари.

ЦСКА 1948

Некоректно отношение провали престижна контрола на ЦСКА 1948 в Турция

Българският футболен тим ЦСКА 1948 обяви, че престижната контрола срещу сръбския гранд Партизан е пропаднала. Двубоят трябваше да се съ...

Родният тим поведе на Аксу още в 12-ата минута, когато Алекс Колев се разписа след подаване на Октавио. Малко по-късно играч на казахстанците си отбеляза автогол, който дойде след много остро подаване в наказателното поле на Марио Топузов. В 25-ата минута Аксу получи право да изпълни дузпа заради нарушение на Лазар Марин в пеналта. След изпълнението ѝ обаче топката срещна гредата.

В средата на втората част ЦСКА 1948 реализира трето попадение, като този път то бе дело на Бирсен Карагарен. В 67-ата казахстанците все пак върнаха един гол, дело на Кайрекнов. Малко преди края на редовното време Радослав Кирилов оформи крайното 4:1, след като засече в мрежата много добро подаване на Георги Русев.