Левски си тръгна с точка от Разград

1687
Снимка: Официален сайт на Левски

Лудогорец и Левски завършиха без голове дербито на върха - 0:0 в среща от 28-ия кръг на Първа професионлна лига.

Първото полувреме бе игрово по-добро за "сините", а след почивката доминираха лудогорци, които в последните 12 минути бяха и с човек повече на терена, заради червения картон на Мехди Бурабия.

Българските отбори ще играят с уникална топка (ВИДЕО)

Всеки един от отборите участници в първенството на Първа професионална лига през сезон 2017-18 ще получи по 65 футболни топки. За втор...

Разградчани имат 68 точки след този мач и изпреварват с 13 "сините", които са втори след 28 кръга. За последно "сините" си тръгнаха от Разград със същия резултат през 2015 година в мач за Купата. След това разградчани имаха само победи в актива си като домакин.

Пълният развой на срещата вижте в Sportlive.bg.