Бившият треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро и доскорошният капитан на "армейците" Амос Юга могат отново да се съберат. Националът на Централноафриканската република е пред договор с унгарския Дебрецен, който е воден от сърбина с британски паспорт.
Още: Разкриха името на потенциален нов треньор на ЦСКА, Стоичков с основна роля в преговорите
Още: ЦСКА гледа за треньор от чужбина, Стоичков помага на "армейците"
Нестор Ел Маестро и Амос Юга пак се събират
Информацията съобщават колегите от "Тема Спорт", според които именно това е причината 31-годишният полузащитник най-сетне да склони да напусне столичния гранд. Юга бе изваден от първия състав и пратен да тренира и играе за дубъла още през лятото при Томислав Стипич. Въпреки това той отказваше с месеци да разтрогне договора си, който изтичаше през 2026 година.
ОЩЕ: 7-и мач без загуба: ЦСКА потрепери срещу Хебър, но Коялипу пак донесе трите точки
Още: "Президентът на БФС е кукла за лични облаги, която се избира от политици и сенчести бизнесмени"
Още: "Да ме изкарват Хитлер - омърсен съм! Тази няма да продължава така"
В последните дни обаче се стигна до споразумение, за което ключова роля явно има ръководството на Дебрецен. Според информациите Амос Юга вече е бил в Унгария за разговори с представители на клуба. Допълва се, че двете страни са се разбрали за заплатата на полузащитника, която ще е близо до получаваната в ЦСКА.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Венци Стефанов изръси бисер за Берое, после тръгна да се бие с фенове на Славия (ВИДЕО)