След мач с 6 гола: Локомотив Пловдив отпадна от Копенхаген

2952

Локомотив Пловдив приключи участието си в Лигата на конференциите. "Смърфовете" отстъпиха на ФК Копенхаген като гост с 4:2.

Още в 11-ата минута Кевин Дикс откри резултата след като засече с глава центриране от корнер. В 18-ата защитникът покачи на 2:0, като получи добър пас от Мохамед Дарами и не сбърка на празна врата. Димитър Илиев в 29-ата минута върна едно попадение, след като Умарбаев стреля от фал, топката срещна гредата и капитанът на Локомотив я вкара.

Локомотив Пловдив не преклони глава пред Копенхаген

Локомотив Пловдив завърши наравно 1:1 със силния датски отбор на Копенхаген в мач от третия квалификационен кръг на Лигата на конф...

Пеп Биел в 39-ата минута се възползва от невнимание в отбаната на Локомотив и направи 3:1. Е 47-ата минута Мохамед Дарами сложи точка на спора с четвъртия гол във вратата на Илко Пиргов. В 83-ата минута Лукас Салинас направи резултата за Локомотив малко по-почетен.

Още новини от света на спорта ще намерите на Sportlive.bg.