Специализирана трудова борса в сферата на промишлеността се провежда в Бургас. Компаниите търсят да наемат хора на всякаква възраст. Те развиват дейност в областта на металургията, хранително-вкусовата промишленост, производство на кабели, машиностроене, добивна промишленост, дървопреработване.
Още: Пица с октопод на летния Никулден в Бургас
Още: Ченгене скеле в Бургас ще бъде топ дестинация на 18 май
„Благодаря на Бюро по труда - Бургас за това, че организира подобна специализирана борса. Това е още една възможност да срещнем работодателите и търсещите реализация хора. Ще продължим да публикуваме полезна информация за свободните места в платформата Смарт Бургас, за да стига до повече хора“, каза кметът Димитър Николов.
До края на седмицата в секцията „Работа в Бургас“ ще бъде заредена актуализираната справка от Бюрото по труда. Там и в момента има доста обявени свободни позиции в различни сектори. Разгледайте ги тук:
Още: Още много мазут: Сателитни снимки показват две огромни петна в Черно море
Още: Ето кога ще излъчат най-доброто от европейското кино в Бургас
https://smartburgas.eu/bg/rabota-v-burgas
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Откриха 1 кг кокаин, заровен край Бургас, има арестувани
Още: Фолклорни изпълнители ще зарадват с концерти домовете за стари хора в Бургаско