След жестоките критики - Роналдо озверя и се развихри в Серия А (ВИДЕО)

3552 0
photo of След жестоките критики - Роналдо озверя и се развихри в Серия А (ВИДЕО)
Петкратният кавалер на "Златната топка" Кристиано Роналдо очевидно се наслуша на критики по свой адрес, след като в неделя следобед собственоръчно донесе 3-те точки на Ювентус в изненадващо тежкия двубой срещу Сасуоло.

Бившият ас на Реал Мадрид записа "тихо" първо полувреме, но през вторите 45 минути напомни, че е един от най-великите голмайстори в историята на световния футбол. Той вкара две попадения в рамките на 15 минути, с което донесе победата на "старата госпожа" с 2:1, а освен това запази перфектения старт на тима - 4 мача и 4 победи.

Защо Кристиано Роналдо е неразрушим?

Кристиано Роналдо продължава да изумява футболния свят с физическата форма, в която се намира. Въпреки че отдавна трябва да е преминал ...

Това бяха първи попадения за Роналдо в Серия А, след като в първите 3 мача на "старата госпожа" така и не успя да вкара, въпреки че записа няколко асистенции. Видео от дебютните голове на Кристиано Роналдо за Ювентус вижте в Sportlive.bg