Въпреки загубата Очоа стана играч на мача Холандия - Мексико

12341

Вратарят на мексиканския национален отбор по футбол Гилермо Очоа бе избран за играч на мача между Мексико и Холандия (1:2), съобщава официалният сайт на ФИФА. Срещата бе от осминафиналите на световното първенство в Бразилия, а мексиканският страж отрази шест удара в своята врата. Очоа бе избран и за играч на мача от груповата фаза на надпреварата срещу Бразилия, завършил 0:0.

Понастоящем Очоа е свободен агент, а най-близко до подписа му е Атлетико (Мадрид).

Нов мач за историята - Холандия възкръсна и изхвърли Мексико с дузпа в 92-ата минута

Феноменален обрат прати Холандия на 1/4-финал на световното първенство! Европейците вкара попадения в 88-ата и 90-ата минути за да побе...