Бразилският президент Жаир Болсанаро е в болница заради операция за премахване на пълна колотомична торбичка, която беше поставена след атака срещу него миналата година.
Още: Тръмп, върни оръжията на Украйна: Любимият вестник на президента го призова бързо да се осъзнае
Още: "Не е ли ужасно?": Доналд Тръмп разкри как нарича Мелания преди лягане (ВИДЕО)
Болсаноро беше намушкан от привърженик на левицата в началото на септември миналата година, докато провеждаше предизборната си кампания в град Хуиз де Флора в югоизточния щат Минас Гераис. След атаката той претърпя колостомия, припомня БГНЕС.
От болницата в Сао Пауло, където е настанен държавният глава от 28 януари съобщават, че той е повръщал известно време, но изследванията му са били в нормата и той нямал температура. Следващите тестове също показали, че няма усложнения след операцията.
Очаква се той да бъде изписан в сряда или четвъртък, по график.
Още: Под прелитащи бомбардировачи и изтребители: Тръмп подписа "Големия красив закон" (ВИДЕО)
Още: Жертви и изчезнали след тежки наводнения в Тексас (ВИДЕО)
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: За трети път: Военният министър на Тръмп саботира Украйна по темата "оръжия"