25 точки на Брадли донесоха успех на Вашингтон над Индиана

6624

Двадесет и пет точки, 14 от които в първата четвърт, на Брадли Биъл донесоха успеха на Вашингтон Уизардс при гостуването на Индиана Пейсърс във втория кръг на полуфиналните плейофи в Източната конференция на НБА. Столичани спечелиха със 102:96. Домакините започнаха мача неуверено и изоставаха с 13 точки след 12 минути игра. Индиана успя да намали разликата на 5 точки, но Вашингтон Уизардс не позволи изненади и стигна до победата, която им донесе и водачество с 1:0 мача в серията. Следващият двубой е на 7 май.

За Индиана по 18 точки отбелязаха Джордж Хил и Пол Джордж, а Давид Уест записа дабъл-дабъл – 15 точки и 12 асистенции.