"Левски" удари Марек и се моли ЦСКА да бие в Плодвив

23477
Снимка: Иван Йочев

"Левски" свърши своята работа срещу Марек, след като "сините" удариха с 4:0 Марек в двубой от последния 22-и кръг от първия етап на "А" група.

26-кратните шампиони стигнаха лесно до победата над дупничани, след като в 15' Антонио Аниете откри резултата след грешка на защитата. В края на полувремето пък Владимир Гаджев се отчете с два феноменални гола, които може да видите във видеото под статията.

Сериозни обвинения за мениджърски игри и уговорени мачове в ЦСКА

Сътресенията в ЦСКА от началото на 2015 година продължават с пълна сила, като две от топ новините в българския футбол идват именно от "...

С началото на втората част Либан Абди фиксира крайното 4:0, като възпитаниците на Стойчо Стоев доиграха двубоя в тренировъчно темпо, след като вече бяха взели трите точки.

Благодарение на победата "Левски" отново е на 6-о място с актив от 34 точки. Гаджев и компания обаче не са сигурни за мястото си в топ 6, като отборът може да изпадне във втората шестица, ако утре в Пловдив ЦСКА загуби от Ботев. "Канарчетата" са с 1 точка по-малко от "Левски".

Иначе днешният двубой беше дебютен за Боян Йоргачевич в "А" група. Либан Абди пък отново блестеше с изявите си, като беше много активен отляво, а освен това отбеляза и втория си гол със "синята" фланелка.

Марек пък не показа нищо в мача и дори не отправи удар. Играчите на Тенчо Тенев не се разписаха в 7-и пореден двубой и са на предпоследно място с 14 точки.

Левски извън топ 6 - трагедия и за "сините, и за българския футбол

През последните две седмици медийното пространство в България, поне що се отнася до спортното съдържание, е превзето от една-единствен...

Мачът Ботев - ЦСКА е утре от 15:30 часа и ще може да го проследите НА ЖИВО В SPORTLINE.BG