Меле и драма в края: ЦСКА 1948 и Локо Пловдив си спретнаха зрелищен хикс (ВИДЕО)

3846

ЦСКА 1948 и Локомотив Пловдив си спретнаха драматично равенство 1:1 в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига. Попаденията паднаха през първата част. Георги Русев изведе "червените" напред в 15-ата минута. Джовани обаче възстанови паритета в края на първото полувреме от дузпа.

След почивката: Греди, меле и червени картони

След почивката нови голове нямаше.  Георги Минчев от "железничарите" уцели 2 греди с помощта и на рикошети. В заключителните мигове двата отбора останаха с по 10 души на терена заради ситуация, в която напрежението се покачи. Ангел Лясков и Елитон получиха червени картони. Крайният бранител за втори жълт, а бразилският защитник за удар без топка срещу Димитър Илиев.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Късен обрат изстреля Черно море на върха в Първа лига (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 Локомотив Пловдив

Локо Пловдив сдаде върха

Опасни положения не липсваха през целия сблъсък. Вратарите Даниел Наумов и Динко Хоркаш демонстрира своя рефлекс няколко пъти и спасиха тимовете си. Така "смърфовете" вече изостават с 1 точка от лидера Черно море. Те имат 31 пункта, докато селекцията на Николай Панайотов заема седмото място с 23 точки.

ОЩЕ ОТ ПЪРВА ЛИГА: Атаката на Ботев отново се развихри - писа Отличен "6" на Локо Сф (ВИДЕО)