Вицепрезидентът на Българския футболен съюз Йордан Лечков няма минута спокойствие в последните дни. След провалите на националния отбор в последните месеци фенове и специалисти отново подхванаха темата с оставка на ръководството на родната централа. Шефовете в Бояна обаче се дърпат, а преди дни Лечков дори попита: „Че кой ни иска оставката?“.
Още: Водещ футболист на ЦСКА удължи договора си, опитен вратар остава още година в тима
Още: ЦСКА спазари заместник на Иван Дюлгеров, „червените“ взимат 19-годишен вратар от Втора лига
Феновете в България губят търпение
Локомотив София с трансперант против БФС в мача срещу ЦСКА 1948 21.10.2023
Posted by ULTRAS-BULGARIA.net on Saturday, October 21, 2023
През изминалия кръг в Първа лига привържениците на родните тимове подкрепиха призива на Бойко Величков и започнаха да скандират „Оставка“ в 18-ата минута на всеки един от мачовете. Минутата е избрана с конкретна цел – 18 години управление на Борислав Михайлов и екипа му. Привържениците в България дори издигаха транспаранти срещу настоящото ръководство на БФС.
Още: „Детско-юношеските школи са се превърнали в бизнес на бивши футболисти!“
Още: Официално: Един от най-добрите нападатели в българското първенство бе продаден в Русия
Лечков приема с усмивка обидите
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Левски предприе промяна в Правец, с която да съхрани играчите
Друго си е да те обичат и да ти се радват хората !!!
Posted by Vladislav Filipov on Sunday, October 22, 2023
Днес пък се появи клип, на който се вижда, че Йордан Лечков не може да си отдъхне от „любовта“ на феновете дори и в родния му град Сливен. На видеото се вижда как няколко привърженици на футбола се приближават до него и започват да го обиждат докато той се усмихва. Малко по-късно пък феновете са на стадиона в града, където скандират „Оставка“.
Вчера Лечков обяви, че Изпълкомът на БФС се събира в четвъртък, за да реши съдбата на Младен Кръстаич.
Още: Станислав Генчев връща свой любимец в Локомотив София
Още: „Наглостта и безотговорността им са безгранични“: Филипов скочи на шефовете в Ботев Пловдив