Уверен ЦСКА стартира пролетния дял с шедьоври и разгром (ВИДЕО)

3331

ЦСКА започна пролетния дял на efbet Лига с категоричен успех! "Армейците" размазаха Ботев Враца с 3:0 на Националния стадион „Васил Левски“ в мач от 21-вия кръг на родното първенство. Над всички в срещата бе крайният защитник на "червените" Тибо Вион. 30-годишният французин блесна с две феноменални попадения.

Вечерта на Тибо Вион: 2 шедьовъра от бранителя

Той откри резултата в 20-ата минута с шут от дистанция, който остави безпомощен Федерико Бариос. Четвърт час по-късно Тобиас Хайнц наказа груба грешка на съперниковия страж и удвои аванса на своя тим. В 61-вата минута Вион накара домакинските фенове да избухнат с ново красиво изпълнение за 3:0.

ОЩЕ: На финалната права: Нападател на ЦСКА минава медицински прегледи в новия си клуб (СНИМКА)

ВАР-ът на Actualno

Каранга също се разписа, но...

Освен това гол на завърналия се официално в Първа лига Фернандо Каранга не бе признат заради засада. Бразилският централен нападател уцели и греда, а същата съдба сполетя и подаване на Хайнц към Джонатан Линдсет. След победата ЦСКА се изравни по точки на върха с Черно море - 45. Именно "моряците" са следващият съперник на "армейците". Врачани от своя страна заемат предпоследната 15-а позиция с 13 пункта.

Локо Пловдив обърна Арда

В другите двубои от деня Локомотив Пловдив постигна обрат и важен успех при визитата си на Арда Кърджали. Абубакар Тунгара изведе домакините напред едва в петата минута. Бабакар Дион обаче възстанови паритета до края на първата част. След почивката Евандро Коста донесе трите точки с попадение от дузпа.

ЦСКА 1948 се издъни

ЦСКА 1948 се провали в последните секунди срещу Етър Велико Търново. Педриньо откри резултата в 50-ата минута, но в добавеното време на срещата Иван Василев реализира 11-метров наказателен удар, с което "болярите" измъкнаха точката.

ОЩЕ: Стана ясно кой ще е първият сринат сектор на "Армията"