Важен играч на ЦСКА не се качи на полета за Румъния

4665

Футболистът на ЦСКА Амос Юга не отпътува с отбора за гостуването на Сепси в реванша от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. 30-годишният халф е с контузия и няма да може да вземе участие в двубоя, съобщава Sportlive.bg.

ЦСКА без Амос Юга в реванша срещу Сепси

Отборът на ЦСКА отлетя тази сутрин за Румъния, а в четвъртък вечер от 20:00 часа ще се изправи срещу Сепси в опит да заличи пасива си от два гола от първия мач. Срещата ще бъде и повторен дебют за новия наставник Нестор Ел Маестро, който замени отстранения Саша Илич.

Амос Юга

Юга извън игра вече близо 2 седмици

Ел Маестро няма да може да разчита на Юга, който за последно игра срещу Крумовград на 21 юли. Тогава той получи жълт картон, а по-късно бе заменен от Станислав Шопов на почивката. В Румъния пък ЦСКА го очаква истински ад на стадиона.

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: ЦСКА се управлява като държавата - на ротационен принцип!