Испански ентусиасти са запретнали ръкави и са нагазили дълбоко в бебешко аки, което обаче се оказало доста ползотворно.
Още: „Той е толкова мил и скромен и ме разбира толкова добре!“: 7 скрити признака на нарцисист
Още: Ефективни техники, с които вие да управлявате стреса, а не той вас
Според тях този миризливичък продукт съдържал много полезна пробиотична бактерия. Тяхната идея е да се прилага при направата на сосове, което би подобрило освен вкусовите им качества, но също би ги направило по-полезни.
В този смисъл понякога е хубаво „тайните“ съставки да си останат наистина тайни.
Според проучването на изследователите тази бактерия, ако бъде интегрирана в деликатес, не само ще предаде още по-добър вкус на месото, но и те ще бъдат много здравословни.
Още: Кога е Борисовден и какво се прави на този ден?
Още: Какъв църковен празник е на 2 май: Какво ТРЯБВА и НЕ трябва да се прави утре?
Все пак няма да е лошо и да игнорираме неприятните асоциации , когато кажем „бебешко аки“, още повече, в комбинация с „вкусно“.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: Един от най-загадъчните случаи във Ватикана: Безследно изчезналата 15-годишна Емануела
При направените от учените тестове са използвани 43 различни бебешки проби. Със сигурност и родителите на тези учени се гордеят с тях.
Представете си, че синът Ви е учен и Ви се обажда с новината: „Мамо, трябва да си горда с мен! Плащат ми да ровя из бебешко аки, така че предполагам, че докторантурата ми и вложените от Вас пари не са били напразни!“
В крайна сметка хората, които са тествали продукта с пробиотичната бактерия от бебешкото аки са останали много доволни от вкусовите качества, а и в крайна сметка тук говорим само за извлечена полезна бактерия и за нищо повече.
Още: Кои са най-известните думи от шопския диалект?
Още: Коя е най-добрата марина за печеното агнешко?
Все пак пробиотичните бактерии имат много добри страни и помагат на много хора със стомашни проблеми, а и колко може да се гнуси човек от едно бебе?