Пожар избухна в Руската федерална митническа служба в Москва късно снощи – за това съобщават руски телеграм канали. Приложени са и съответните видеокадри.
Още: Путин ще иска да убива до края на живота си (СНИМКИ)
Още: Сирски: Знаем новите модели руски дронове. Процентът на ударите ни скочи спрямо март
Интересен факт е, че контролираната от Кремъл руска държавна информационна агенция ТАСС не обелва и дума за случилото се. За сметка на това обаче съобщава за пожар в складово помещение в Москва, като се позовава на информация от руското министерство на извънредните ситуации. Според РБК става въпрос за склад, който е на руските митници - било обаче бивше здание.
Какъв е този пожар?
Пожарът е обхванал площ от 800 квадртани метра. За да бъде угасен, са агнажирани 29 пожарни и над 90 пожарникари. Огънят е пламнал на улица "Кусковска" и заради него движението по улицата е било спряно за известно време. Пожарът е локализиран и ликвидиран в рамките на около 2-3 часа след първия сигнал.
Още: Нова система за награди за украинските военни като във видеоигрите, за да убиват повече руснаци
Още: Русия коментира споразумението между САЩ и Украйна за редките минерали
ОЩЕ: За втори път Украйна удари най-големия завод за чипове за "Искандер" и "Панцир"
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!