Строс-Кан съди сводник, използвал инициалите му за бордей

30 април 2014, 21:32 часа 15507 прочитания 0 коментара

Бившият управляващ директор на Международния валутен фонд Доминик Строс Кан съди белгийски сводник, свързан със секспартитата, на които някога някога присъствал, заради откриването на бордей с неговите инициали "ДСК", предаде БГНЕС.

Още: RT: Руската армия се връща към "традициите" - качва се на коне

Още: Мерц: Европа не е във война, но вече не е в мир с Русия

Сводникът Доминик Алдервейрелд или "Додо саламурата" е щастлив от делото, защото ще бъде реклама за бордея. Строс-Кан, който беше потенциален кандидат за президентските избори през 2012 г. във Франция, но шансовете му се изпариха след секс скандала в Ню Йорк с хотелска камериерка, е добре известен с инициалите си ДСК във Франция и съседните френскоговорещи страни като Белгия и Швейцария.

Това ще бъде акронимът на новия бордей "Додо секс клуб", който ще отвори врати в белгийския град Блатон, където проституцията и притежаването на публични домове е законно. Роденият във Франция Додо е обвиняван в сводничество и доставяне на проститутки на Строс-Кан, обвинение, което той отхвърля.

Адвокатите на Строс-Кан заявиха, че са завели дело срещу 64-годишния сводник за преднамерен избор на име, което възпроизвежда инициалите на бившия управляващ директор на МВФ. Но Алдервейрелд е щастлив от съобщението. "Толкова по-добре, това ще донесе реклама. Забавно ми е, да видим дали ще спечелят в Белгия", заяви той.

Още: В Москва: Изрисуваха чешкото посолство с нецензурно трибуквие. Дипломат: Портрети на Путин се появиха на сградата (СНИМКИ)

Още: Кои държави подкрепиха плана на Тръмп за Газа: Ето какво предвижда той

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес