Садио Мане спаси Ал Насър и Роналдо срещу тима на Джерард в нервен мач (ВИДЕО)

1686

Суперзвездата на световния футбол Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър се класираха за 1/4-финалите на Купата на краля в Саудитска Арабия. "Жълто-сините" надвиха с минималното 1:0 водения от Стивън Джерард Ал Етифак след продължения. Единственото попадение в срещата отбеляза бившият ас на Ливърпул Садио Мане.

Нервен мач с два червени картона, Талиска - бесен

Двубоят бе белязан от изключително дискусионен момент в края на първото полувреме. Гол на Андерсон Талиска беше отменен, а минути по-късно именно бразилецът беше изгонен с директен червен картон заради удар без топка срещу противников състезател. Това предизвика гнева на щаба на Ал Насър. В 89-ата минута обаче и Ал Етифак остана с 10 души на терена, тъй като Али Хазази извърши грубо нарушение и се насочи към съблекалните.

ПРЕДНИ ДНИ: В голов трилър: Кристиано Роналдо твори, блести и се забавлява (ВИДЕО)

Video edited on Kapwing

Садио Мане разплака стари приятели

Някогашните футболисти на мърсисайдци Жоржиньо Вайналдум и Джордан Хендерсън, както и легендата на клуба Джерард, бяха разочаровани от своя стар познат Садио Мане, доскоро подвизавал се за селекцията на Юрген Клоп. Сенегалецът се разписа в 107-ата минута, засичайки центриране отляво.

Карим Бензема и Ал Итихад също продължават напред

По-рано през деня актуалният шампион на Саудитска Арабия Ал Итихад постигна категоричен успех над Ал Фейха с 3:0. Абдерразак Хамдалах блесна с две попадения, а звездата на тима Карим Бензема оформи класиката в четвъртата минута от добавеното време.

ОЩЕ: ВАР-ът на Actualno: За Гонзо БФС бе по-зле от лудница, а сега е храм Божий