ВАР лиши Кирил Десподов от приказен дебют за ПАОК (ВИДЕО)

4632
Снимка: Screenshot / Diema Sport

Футболист номер 1 на България Кирил Десподов бе напът да направи приказен дебют за новия си клуб ПАОК, но негово попадение в дербито срещу Арис бе отменено от ВАР заради засада. Двата отбора завършиха при резултат 0:0, а Десподов записа първи минути за гръцкия колос.

Кирил Десподов дебютира за ПАОК

Бившата звезда на Лудогорец се появи в игра около 65-ата минута. Той веднага впечатли с изявите си на терена, а в 84-ата минута успя да прати топката в мрежата на Арис. Феновете по трибуните изпаднаха в дива радост от отбелязаното попадение, но ВАР помрачи веселбата.

Отмениха гол на Десподов в дербито с Арис

В хода на атаката съотборник на Десподов попадна в положение на засада, поради което попадението бе отменено. До края на мача ПАОК не успя да стигне до ново попадение и се задоволи с равенство в градското дерби на Солун.