82-годишна медицинска сестра от бургаско също се ваксинира

30 декември 2020, 15:13 часа 3680 прочитания 0 коментара

82-годишната медицинска сестра Ценка Досева от бургаското село Подвис също се ваксинира днес срещу коронавирус. След ваксинацията сестра Досева се чувства добре.

Още: Предложение: До 5 г. затвор за притежание на райски газ

Още: Нарушения и 94 млн. лв. загуба: Правителствена болница се оправда с предишното ръководство

От началото на коронавирусната пандемия медицинска сестра Ценка Досева ежедневно не спира да работи и лекува жителите на Подвис и съседните села. Вече над 50 години тя е неотлъчно до своите съграждани, изградила е доверие сред тях и е от малкото здравни работници, които до тази заветна възраст продължава да се грижи за пациентите си.

Досега не се е сблъсквала с коронавирус, защото в селото нямат заболял, но не се страхува, защото спазва всички мерки. След като се имунизира, сестра Досева очаква скоро самата тя да започне да слага ваксина на своите пациенти.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Actualno.com
Actualno.com Отговорен редактор
Новините днес