Изненадващо от "Игри на волята" обявиха нов водещ (ВИДЕО)

10 септември 2024, 11:17 часа

Тази година репортерката и водеща на собствен подкаст в YouTube, известна като Ивка Бейбе, няма да бъде водеща официалния подкаст "След игрите" към екстремния риалити формат "Игри на волята". В социалните мрежи се появи любопитно видео, което разкрива, коя е дамата, която ще заеме мястото ѝ и ще интервюира участниците след отпадането им от шоуто.

Още: Иван и Андрей засипват с чували с пари участниците в ново риалити (ВИДЕО)

Още: Мигли "фламбе": Как Марина от Hell's Kitchen се подпали (ВИДЕО)

Издадоха името на победителя в "Игри на волята"?

От "Игри на волята" в "След игрите"

От краткото видео стана ясно, че татуирана червенокоса дама ще бъде новата водеща на подкаста. На клипа се вижда как загадъчната красавица разговаря с Ралица Пасакалева по телефона. От малкото кадри обаче можем да се досетим коя е жената. Става въпрос за Ваня Запрянова, която участва във втори сезон на "Игри на волята" и завърши на трето място след Борислав и победителя Милен.

С невероятните си физически качества и добрата си стратегическа игра Ваня бързо стана любимка на зрителите, като мнозина я определят за най-силната и най-добре подготвена жена, която досега се е състезавала на арената.

Още: Новите герои в "Под прикритие 6": Има ли място сред тях скандална риалити участничка?

Още: Чужденец се влюбил в Яна Маринова заради измама (СНИМКИ)

Още: Щастлив съм: Финалистът от "Игри на волята" 5 Иван Рълев призна, че има жена до себе си

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес