Кои двойки трябва да се оженят през 2012 година

6261
Кои двойки трябва да се оженят през 2012 година
През изминалата година любителите на сватби на знаменитости бяха напълно удовлетворени

През изминалата година любителите на сватби на знаменитости бяха напълно удовлетворени с бракосъчетанията на принц Уилям и Кейт Мидълтън и на княз Албер и княгиня Чарлийн. Но тези пищни сватби толкова се усладиха на романтиците, че те отсега си мечтаят за повторение и през настоящата 2012 г.

За жалост засега никоя по-значима двойка не е обявила предстояща сватба. Ето защо читателите на сайтът Уондъруол сами решиха кои двойки искат да видят женени през новата година. На първо място в този пожелателен списък фигурират Сандра Бълок и Райън Рейнолдс.

През изминалата година за тях се твърдеше ту че имат връзка, ту че били в конфликт. Брак между Зак Ефрон и Бар Рафаели също е желателно да се случи през настоящата година. Бар е бивша любима на Леонародо ди Каприо, а за Зак се говори, че е новият Леонардо ди Каприо.

В САЩ има две звезди, които мнозина искат да видят свързани в скандален брак, който после ще бъде неизчерпаем източник за множество информации за пиянски запои, побоища и проблеми със закона. Тези две скандални звезди са Чарли Шийн и Къртни Лав, които през последното десетилетие натрупаха низ от съдебни проблеми. Интересна, но доста нереалистична изглежда двойката, която някои биха искали да видят свързана от любовта и от брака - а именно рапъра Тайлър дъ Криейтър и кънтри звездата Тейлър Суифт.

Рапърът вече изяви желание в тази насока, като посочи, че Тейлър е една от петте жените, с които си мечтае да прави бурен секс. В списъка му кънтри иконата е поставена точно преди кино ветеранката Упи Голдбърг и непосредствено след певицата Каси. Много изискана би била двойката Деми Мур-Тим Робинс. Ако двамата се задомят, бракът има всички шансове да продължи дълго време, тъй като и двамата имат опит с продължителните връзки с актьори. Робинс дълго време беше партньор на Сюзан Сарадън, а Деми Мур беше половинка на Брус Уилис.

Ако сестрата на Кейт Мидълтън - Пипа, и братът на принц Уилям - принц Хари, обявят годеж през 2012 г., това няма да е изненада за мнозина. Медиите доста време спекулираха по този въпрос, след като двамата бяха забелязани да разменят шеги на сватбата на Кейт и Уилям миналия април. През 2012 г. мнозина биха искали Кралицата на попа Мадона да зареже младоците, които кръжат около нея, и да се омъжи отново за първата си голяма любов Шон Пен. Тези, които хранят подобна надежда, припомнят двата брака на Елизабет Тейлър и Ричард Бъртън.

Интересна двойка би била тази на Ники Минаж и Илайджа Уд. В професионален план двамата може и да нямат нищо общо, тя е певица, а той актьор, но във физически план те са звездите в шоубизеса с най-впечатляващ и понякога налудничав поглед, така че според мнозина те са си лика прилика. 

Вижте всички последни новини от Actualno.com

Етикети:

Помогнете на новините да достигнат до вас!

Радваме се, че си с нас тук и сега!

Посещавайки Actualno.com, ти подкрепяш свободата на словото.

Независимата журналистика има нужда от твоята помощ.

Всяко дарение помага за нашата кауза - обективни новини и анализи. Бъди активен участник в промяната!

И приеми нашата лична благодарност за дарителство.

Банкова сметка

Име на получател: Уебграунд ЕООД

IBAN: BG53UBBS80021021528420

BIC: UBBSBGSF

Основание: Дарение за Actualno.com