И малкият Меси изгледа победата на Аржентина

34107

Радостта и удовлетворението от четвъртфинала на Мондиала нямат граници. Доказаха го аржентинците с победата си с 1:0 над Алжир. Лионел Меси отпусна емоциите още в съблекалнята. Меси, Ди Мария и Езекиел си направиха селфи и го пуснаха в социалните мрежи.

Америка и Обама стискаха палци за 1/4 финал (ВИДЕО)

Фенове се събраха в Чикаго, Вашингтон и Далас, за да гледа цяла Америка осминафиналният двубой на Мондиал Белгия - САЩ, завършил 2:1 в ...

На големите фенове на аржентинското чудо са приятелката му Антонела Рокуцо и синът им Тиаго. Двамата изгледаха победния мач на Аржентина.

Дай това на баща си: Малкият Меси получава целувка от майка си на трибуните, както Аржентина отбелязва победния гол.

Джерард разпуска с дъщерите си, а Рууни се изтяга в Лас Вегас

На тотален релакс и почивка се отдадоха напусналите преждевременно Мондиала футболисти на Англия. Джерард беше взел дъщерите си в Брази...

"Страдахме всички. Ние започнахме да мислим, че това няма да се случи. Но най накрая имахме късмет, който бе на наша страна. Сега ние трябва да се възползваме и да продължим напред. Мачът бе нервен, защото не можехме да вкараме гол. Знаехме, че ако ние направим една единствена грешка, щяхме да си тръгнем за вкъщи. А не искахме това, искаме да продължим на Мондиала", коментира Меси.