Марсело: Ако бях увесил нос, щеше да стане по-лошо

13 юни 2014, 13:04 часа 12945 прочитания

Защитникът на Бразилия Марсело, който си заби автогол в мача на откриването на Мондиал 2014 срещу Хърватска, благодари на феновете и съотборниците си, че са повдигнали духа му след попадението.

Още: Легендарен треньор загатна за задаваща се катастрофа в европейския футбол заради Световното клубно първенство

Още: Юрген Клоп с емоционално послание след смъртта на Диого Жота

"Първото, което си казах, бе, че е необходимо да запазя спокойствие и да се опитам да поправя грешката си. Ако бях увесил нос, то ситуацията можеше да се влоши. В този момент бе необходимо да се успокоя", заяви Марсело пред официалния сайт на ФИФА.

"Искам да благодаря на феновете, които ме подкрепиха след автогола ми. Те скандираха името ми и това ми помогна да запазя самообладание. Съотборниците ми също ме аплодираха", добави бразилецът.

"Такива неприятности понякога се случват във футбола. Ние започнахме мача малко сковано, но подкрепата на феновете ни помогна да намерим играта си", каза още Марсело.

Още: Героят на Интер, отстранил Барселона от Шампионска лига, пред изгоден трансфер на "Камп Ноу"

Още: Манчестър Юнайтед си хареса голмайстор от Висшата лига, след като изпусна Гьокереш

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес