Вратарят на ЦСКА Райс М'Боли разкри пред "Франс Футбол" кои са тримата негови колеги под рамката, които са го впечатлили най-много на световното първенство в Бразилия. Алжирският страж е категоричен - най-добрият е бил чилиецът Клаудио Браво, който премина в Барселона след отпадането на своя тим от надпреварата.
Още: Героят, съкрушил ПСЖ на Световното клубно първенство, е пред трансфер във Висшата лига
Другите двама, които Райс отличава, са световният шампион с Германия Мануел Нойер и играчът на Коста Рика Кейлор Навас.
"Браво е най-добрият сред тримата. Като го гледам, той е на много, много високо ниво. Следва германецът", смята М'Боли.
"Наблюдавах Мануел Нойер в мача между нашите отбори. (завършил 2:1 в полза на Германия), споделя вратарят. - Той бе винаги на мястото си в срещата. Неговите излизания са впечатляващи. Този вратар има уникална игра".
Още: Мъри Стоилов направи Гьозтепе №1! Най-голямата звезда на тима е с 400% по-скъпа!
Според футболиста на ЦСКА, на който му предстои трансфер в Турция или САЩ, африканските вратари изостават от колегите си в другите страни поради липсата на добра подготовка.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Великани! Лионел Меси с ласкави думи за Кристиано Роналдо (ВИДЕО)