4 от 4: Мъри преподава, Гьозтепе непобеден остава

7538
Снимка: facebook / levskiofficial

Станимир Стоилов и новият му отбор Гьозтепе записаха четвърта поредна победа. "Червено-жълтите" се наложиха категорично с 3:0 при визитата си на Генчлербирлиги в мач от 15-ия кръг на турската втора дивизия. Така тимът продължава да е без допуснат гол, откакто Мъри го пое.

Гьозтепе оцеля при дузпа, после остана с човек повече на терена

На стадион „Еряман“ възпитаниците на българския специалист устискаха първоначалния домакински натиск. В началото на второто полувреме Амилтон пропусна дузпа за Генчлербирлиги, а в 65-ата минута дойде и преломният момент в сблъсъка. Кайоде получи втори жълт картон и бе изгонен.

ОЩЕ: Сдружение има идея да отнеме акциите на Левски от Наско Сираков

Вар БФС Боби Михайлов

Гьозтепе вкара 3 гола и влезе в топ 3

Гьозтепе остана с човек повече на терена и се възползва по най-добрия начин. С голове на Ласе Нилсен и Алиу Траоре, който се разписа на два пъти, в последните 20 минути отборът на Стоилов изкова ценната победа. След нея той заема трето място в класирането с актив от 29 точки, докато Генчлербирлиги остава на седмата позиция с 24 пункта.

ОЩЕ: Звездееш? Сядаш на пейката! Мъри Стоилов респектира незаменим титуляр в Гьозтепе

Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...

Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.