Берое удари Локо (Сф) в четвъртия мач

10181

Берое най-накрая успя да победи Локомотив (София). Старозагорци спечелиха с 1:0 домакинството си срещу столичните "железничари" от 36-я плейофен кръг на "А" група. Двубоят се игра пред около 600 зрители на стадиона под Аязмото. "Зелените" успяха да победят Локомотив в едва четвъртия мач между двата отбора през този сезон. Победното попадение за Берое реализира Георги Андонов в 58-ата минута от дузпа. Елиаш Алвеш да Силва спечели наказателния удар. Александър Бранеков фаулира бразилеца и съдията Николай Йорданов посочи бялата точка.

Берое и Локомотив София не се представиха на ниво през първото полувреме. Домакините имаха леко надмощие, но то не доведе до резултат. Опасностите пред двете врати бяха рядкост. Второто полувреме започна с надмощие за Берое. Старозагорци обаче останаха с човек по-малко на терена в 63-ата минута, когато Иво Иванов протестира бурно срещу решението на съдията Николай Йорданов да свири фаул в полза на Локомотив и беше изгонен за втори жълт картон.

Берое удари Славия за четвърти път този сезон

Славия загуби за четвърти път от Берое този сезон. В мач от 35-ия кръг на "А" група гостите от Стара Загора надделяха с 1:0 на стадиона...

След тази победа Берое остава на осма позиция с 58 точки, докато Локомотив е девети с 48.