Левски има сериозна конкуренция за подписа на бразилски защитник. Става въпрос за крайния бранител на местния Куяба - Матеус Алешандре. Трансферната спортна новина съобщиха медиите в родината на 25-годишния футболист Бразилия.
Още: Александър Димитров върна Иван Турицов в националния, бранител на Левски е аут за Турция и Испания
Още: Шеф в ЦСКА призна: Имаше много нереални заплати и от това се получи дисбаланс (ВИДЕО)
Матеус Алешандре е искан за заместник на Петрис
Както е известно, преди дни се заговори, че Алешандре е искан от Левски за заместник на Жереми Петрис. Французинът отказва да поднови договора си със „сините“ и най-вероятно ще бъде продаден по време на зимния трансферен прозорец. Междувременно контрактът на Алешандре с Куяба също изтича и в края на месеца той става свободен агент.
Интерес към Алешандре не липсва
Бразилските медии съобщават, че към крайния защитник на Куяба има интерес, както от страна на Левски, така и от още няколко местни и европейски отбора. Поради тази причина Алешандре ще помисли внимателно върху бъдещето си и дали да остане в родината си или да се премести на Стария континент.
Още: Венци Стефанов с нова атака срещу феновете на Славия: Ще има ред на стадиона!
Още: Промените продължават: ЦСКА се раздели с още двама, дългогодишен служител си събра багажа
Онзи ден пък се заговори, че турски гранд готви оферта за звезда на Левски.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Бойко Величков: ЦСКА гради модел за развитие на спорта в България (ВИДЕО)
Още: Бивш капитан на ЦСКА, играл и тренирал с Христо Янев, критикува назначението му начело на отбора