"Левски" набеляза за трансфер играч с опит в Англия и Италия

3462
Снимка: Официален сайт на Левски

За още една трансферна цел на Левски съобщиха медии в Румъния. Играчът е бивш младежки национал на Италия (12 мача с 1 гол), като има и един мач за "Скуадра адзура".

Той дебютира за тима на 15 август 2012 при поражението с 1:2 от Англия - влиза като резерва в последните 6 минути.

ЦСКА и "Левски" поделиха точките след спорни съдийски отсъждания

Отборите на ЦСКА и Левски не успяха да си отбележат гол и завършиха наравно 0:0 в голямото дерби от четвъртия плейофен кръг на Първа ли...

Оказа се, че италианецът е бил трансферна цел в различни периоди на основните съперници на "сините" в българското първенство - Лудогорец и ЦСКА.

"Червените" са били харесали 28-годишния сега халф преди 7 години. По това време той е играч на Удинезе, а на "Българска армия" са го искали под наем.

Левски ще срещне трудности в привличането на италианския халф. Футболистът на румънския Ботошани е в напреднали преговори с Динамо (Букурещ) и заплатата, която е поискал от "червените кучета", не би се харесала на ръководството на "сините". Става дума за много сериозна сума.

Вижте кой е желаният от "сините" играч в sportlive.bg.

"Левски" подготвя трансферен удар

„Меридиан Мач“. Досега той водеше разговори с шефовете на “канарчетата” за подписване на нов договор и дори нас...