Локомотив София спъна Черно море по пътя към върха в Първа лига (ВИДЕО)

3325
Снимка: Официална фейсбук страница на Черно море

Локомотив София и Черно море завършиха при резултат 0:0 в двубой от 12-ия кръг на Първа лига. Двата тима не показаха добро лице и по-сериозните голови положения липсваха през по-голямата част от мача. В крайна сметка срещата приключи наравно и по този начин столичните „железничари“ спряха варненци по пътя им към върха в класирането.

Локомотив и Черно море не впечатлиха

Черно море бе доста по-активният тим през по-голямата част от срещата, но момчетата на Илиан Илиев така и не успяха да намерят път към вратата на Александър Любенов. Малко преди края на редовното време на първата част Локомотив София бе близо до гол, след като удар на Франса от фаул бе изпуснат от стража на гостите Иван Дюлгеров, но Красимир Станоев не успя да се разпише от добра ситуация.

Posted by ПФК Черно море / PFC Cherno more on Sunday, October 1, 2023

Черно море продължава да е без загуба

След равенството Черно море се намира на втора позиция в Първа лига с 28 точки от 11 мача. „Моряците“ продължават да са без загуба от началото на сезона и са само на точка от лидера Локомотив Пловдив, който обаче е с мач по-малко. Утре „смърфовете“ приемат ЦСКА. Локомотив София пък е на 12-то място в подреждането с 10 точки – на две от 10-ия Хебър Пазарджик.

Онзи ден Локомотив София обяви трансфера на бранител играл в елитни английски и испански клубове.

По-рано днес Арда сгази Етър Велико Търново и записаха петата си поредна победа в елита.