Огромен успех за България, националите се класираха за Евро 2017!

2644
Снимка: bfunion

Само за няколко дни българският футбол отпразнува част от най-големите си успехи в последните години. След като възпитаниците на Петър Хубчев биха с 2:0 Холандия, сега младежкият национален тим до 19 години направи немислимото и се класира за Евро 2017, което ще се проведе в Грузия.

Това стана факт след изключтелно добре тактически изигран двубой срещу Босна и Херцеговина, спечелен от възпитаниците на Ангел Стойков с 3:1.

Шок за България: Владо Стоянов аут за 8 месеца

Снощи вратарят на националния ни отбор по футбол и на българския шампион Лудогорец - Владислав Стоянов напусна лагера в столичния кварт...

Босненците имаха инициативата през голяма част от двубоя, но с изключителна успеваемост (3 гола от 4 точни удара) "лъвовете" излъгаха своя съперник, а вратарят Наумов изигра страхотен мач. Съперникът ни пък се отчете с над 20 удара в мача, но чистите положения липсваха.

Подробности за мача - четете в Sportlive.bg!