С гол в 94': ЦСКА извоюва драматичен обрат срещу 10 от ЦСКА 1948 (ВИДЕО+ГАЛЕРИЯ)

3437

Отборът на ЦСКА извоюва изключително важна победа в efbet Лига, след като направи късен обрат срещу ЦСКА 1948 за успех с 2:1 като гост в мач от 24-ия кръг на родния шампионат. "Армейците" изостанаха в резултата в самото начало, но играха цяло полувреме с човек повече, което им помогна и да се доберат до пълния обрат.

ЦСКА шокира ЦСКА 1948 в 94-ата минута

След само 11 минути игра украинският нападател на ЦСКА 1948 Евгений Сердюк успя да открие резултата за домакините. В края на полувремето обаче се разигра трагичен сценарий за "червените": Неделко Пишчевич си изкара два жълти картона в рамките на девет минути и остави отбора си в намален състав.

СНИМКИ: Дербито ЦСКА 1948 - ЦСКА в Бистрица (ГАЛЕРИЯ)

ЦСКА 1948 - ЦСКА

Улаус Скаршем герой за "армейците"

През второто полувреме възпитаниците на Нестор Ел Маестро се възползваха от числовото си преимущество и тръгнаха мощно в атака в търсене на обрат. В средата на полувремето Данило Асприля успя да се разпише и да изравни. Дълбоко в добавеното време на мача Улаус Скаршем вкара втори гол за ЦСКА и направи пълен обрат.

Къде са ЦСКА и ЦСКА 1948 в класирането

ЦСКА спечели трите точки и се изравни с Лудогорец и Черно море - по 51 пункта. "Орлите" са с два мача по-малко, а "моряците" - с мач по-малко. Черно море гостува по-късно днес на Берое, а Лудогорец гостува на Ботев Пловдив в неделя. ЦСКА 1948 остава на шесто място с 37 точки.

В следващия кръг ЦСКА домакинства на Ботев Пловдив, докато ЦСКА 1948 гостува на Черно море.