Тити Папазов с първи коментар: "Левски" не трябва да бъде политизиран

13 май 2020, 08:24 часа 2110 прочитания

След като преди минути стана ясно, че бизнесменът Васил Божков и Георги Попов ще предадат акциите на футболния "Левски" на премиера Бойко Борисов, дойде и първа реакция по темата.

Още: Бивш ас на Левски карал пиян, без книжка, подкупвал и многократно нарушавал закона, а сега разказва с усмивка

Още: Мъри Стоилов го изгони заради лъжа за хазарт и лихвари, но му помогна за топ трансфер (ВИДЕО)

В ефира на сутрешния блок на bTV Тити Папазов каза, че е малко изненадан, защото според него "Левски" не трябва да бъде политизиран. Не съм запознат с Търговския закон, но това да се случи - трябва да има желание и от двете страни, счита Папазов. Той заяви, че не знае дали, първо, Борисов има право като министър-председател да вземе акциите. Папазов коментира, че вярва в каузата "Левски". По думите на треньора става дума за политическа игра, която не трябва да бъде свързвана с отбора, но според Папазов всеки собственик има право да вземе своето решение. 

Константин Папазов каза, че е единственият, който вярва и има визия за бъдещето на "Левски".

Пред БНТ той заяви, че още утре е готов да поеме отбора. За мен не е важно кой е моментният преносител на акциите, важно е какво имам в главата като концепция за бъдещето на отбора, каза Папазов.

Още: Легенда на ЦСКА разкри кой е предложил обединение с ЦСКА 1948 и защо то е било отказано? (ВИДЕО)

Още: "Сираков искаше 7-цифрена сума за мен, но после фризьор ми уреди трансфер в топ 6 първенствата"

Какво се казва в цялата позиция на Божков и Попов, четете в този материал.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Румен Скрински
Румен Скрински Отговорен редактор
Новините днес