В дебюта на Ел Маестро: Пореден срам за ЦСКА, Сепси смаза бездушните „армейци“ (ВИДЕО)

4803
Снимка: facebook.com/cskasofiaofficial

ЦСКА продължава да дълбае дъното, след като загуби от Сепси с 0:4 в реванша от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите. „Червените“ бяха изключително безидейни в срещата и логично отстъпиха с 0:2 при гостуването си на носителя на Купата на Румъния. По този начин, с общ резултат от двата мача 0:6, „червените“ се сбогуваха с Европа.

Безидейният ЦСКА логично каза „Чао“ на Европа

ЦСКА бе изключително безидеен в двубоя със Сепси, който бе повторен дебют за Нестор Ел Маестро начело на тима. „Червените“ така и не успяха да затруднят вратаря на съперника и в крайна сметка отпаднаха от третия по сила турнир в Европа. Попаденията за домакините реализираха Козмин Матей, който се разписа от спорна дузпа през първата част, както и от Аднан Аданович и Роланд Варга, които матираха Бусато след почивката. В самия край на срещата Сепси вкара четвърти гол след точно изпълнена дузпа от Исник Алими.

Posted by CSKA Sofia FC on Thursday, August 3, 2023

ЦСКА е вкарал само 1 гол в четири мача

По този начин ЦСКА се прости с евротурнирите и продължава със слабото си представяне от началото на сезона. До момента „червените“ са вкарали само един гол в четири мача – срещу Крумовград, при победата с 1:0.

Както е известно ръководството на ЦСКА реши да уволни Саша Илич след загубата с 0:2 от Сепси в първия мач като се очакваше назначението на Нестор Ел Маестро да даде импулс на тима. Това обаче така и не се случи и „армейците“ ще трябва да се фокусират върху представянето си във вътрешното първенство.

Днес пък стана ясно, че срещу строежа на стадион "Българска армия" има нови три жалби.