Втора загуба за Левски в шампионата тази година

4577

Отборът на Левски преживя доста неприятна вечер в Пловдив и записа втора загуба за сезона след тази от Лудогорец - от местния Локомотив, с 0:1. Освен загубата, сините преглътнаха и червен картон на сметката си - получи го защитникът Аймен Белаид. Голът за Локомотив вкара младата им надежда Карагерен, след асистенция на опитния Мартин Камбуров.

Резултатът не промени местата на двата отбора - сините останаха пети с 8 точки, а пловдивчани - девети, но вече с 5 пункта.

ЦСКА не знае милост

Размазващият поход на ЦСКА във Югозападната В група продължава. Днес червените вкараха цели седем безответни попадения на "Чепинец" (Ве...

Левски може само да съжалява за изтърваните две положения през първата част на двубоя, когато стоеше по-добре. През втората част Локо показа добро лице и се получи истинско дерби. Дебют в мача записа нападателят на столичани Умар Диаби.