Заради снега: Прекратиха ЦСКА - Етър, ето кога ще се доиграва

6226
Снимка: cska.bg

Двубоят между ЦСКА и Етър Велико Търново бе прекратен при резултат 0:0 след едно полувреме игра заради снежната покривка в София. Второто полувреме от мача по наредба трябва да се изиграе след 24 часа - в неделя, отново от 17:30 часа.

Снегът спря ЦСКА - Етър

Ако и в неделя няма условия за игра на стадион "Българска армия", доиграването на срещата ще бъде насрочено за друга дата. Иначе през първото полувреме Етър остана с човек по-малко след директен червен картон на Георги Александров още в 13-ата минута.

Двата отбора излизат пак на "Армията" в неделя

ЦСКА държеше повече топката през първата част, като създаде и голови ситуации, доколкото условията на стадиона позволяваха. До гол обаче така и не се стигна, а на почивката се взе и решението мачът да бъде прекъснат и доигран в неделя или на друга дата.

Още спортни новини четете в Actualno.com!