Връщат в ареста Ценко Чоков, той се появи с патерици в съда

19 декември 2018, 19:23 часа 4428 прочитания 0 коментара

Апелативният специализиран наказателен съд върна в ареста Ценко Чоков, предаде БГНЕС.

Още: Всяка четвърта жена в район Кремиковци се сблъсква с жертва на домашно насилие поне веднъж годишно

Още: Отнемат ѝ всичко: Осъдиха на 15 години затвор банкерката, измамила Мартин Петров

Решението идва, след като стана ясно, че Чоков е нарушил своята мярка „домашен арест” - поискал разрешение да отиде на зъболекар, а в същото време е отишъл на ресторант.

Бившият кмет на Галиче ще бъде настанен в болницата на Софийския затвор. Днес Чоков се появи в съдебната зала с патерици.

Решението на съда е окончателно и не подлежи на обжалване.

Още: Оставиха в ареста даяджиите, поискали подкуп от шофьори на Роби Уилямс

Още: Насрещен удар: Катастрофа с жертва на пътя София - Варна

По-рано днес съпругата на Чоков коментира случилото се. 

"Не мисля, че е маловажно човек да иде на зъболекар. Да, отишъл е на зъболекар – доколкото знам докъм 18:30 часа, и пътьом е преминал през прословутия ресторант – не за да празнува, а за да си вземе нещо за храна", каза тя.

Още: Ценко Чоков и КПК: Конфискация на 260 имота. Конфискация на 150 имота. Без конфискация, с обезщетение за Чоков - засега

Още: Имотните измами "на зелено": Районната прокуратура с подробности

По думите ѝ, Чоков и приятелите му били десетина минути в ресторанта и дошла полиция, която ги проверила и държала 1 час. Има диабет, режим на хранене – чакал е да му я опаковат, каза още съпругата на Чоков.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Деница Райкова
Деница Райкова Отговорен редактор
Новините днес