Отборът от американската МЛС Интер Маями, който е собственост на бившия капитан на Англия Дейвид Бекъм, проявява интерес към звездите на ПСЖ и Барселона – Лионел Меси и Серхио Бускетс. Това призна треньорът на тима и бивш футболист на Манчестър Юнайтед Фил Невил.
Още: Зинедин Зидан се завръща край тъчлинията след четири години извън терените
Договорите на Меси и Бускетс изтичат през лятото, като все още няма яснота дали двамата футболисти ще ги подновят. ПСЖ и Барселона искат да задържат играчите си възможно най-дълго, но за момента няма изглед това да се случи. Именно поради тази причина от Интер Маями се надяват, че ще успеят да склонят двете звезди да преминат в тима зад Океана.
„Има истина в спекулациите, че се интересуваме от Лионел Меси и Серхио Бускетс, така е. В крайна сметка, откакто се присъединих към Маями, сме били свързвани с почти всеки един топ играч в световния футбол. От Серхио Рамос, през Дани Алвеш, Робърт Левандовски, Уилиан, Сеск Фабрегас, Луис Суарес - всички те можеха да пристигнат“, обясни Невил.
Очаква се в следващите месеци да стане ясна съдбата на двамата бивши съотборници на „Камп Ноу“.
Още: Трима излишни си тръгват от „Анфийлд“
Още: "Царя" на Серия А с над 500 мача, чието величие се случи след бягство от концлагер
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!